contact: gotanasronull@nullgmail.com

Teplovzdušné balóny

Môj malý chlapec je skoro tu! Som tak nadšená, stretnúť sa s ním a úprimne som sooooo byť tehotná. Máme v pláne mať Lou a dieťa na rovnakej izbe, keď sú málo a teraz páči, ako Lou izba zdobia, ale faktom je, ... existuje malé dievčatko.

Chcem, aby zostali ďaleko od "chlapec strane a 'dievčenská strane rozdeľ" zdieľaný pocit, že veľa druhov miestností, ale musím pridať nejaké ďalšie neutrálne alebo "chlapec vlastnosti" v miestnosti. To znamená, že som prišiel s touto firmou a rýchlo zavesiť nad posteľ dieťaťa. O niečo viac kreatívny, než u bežného mobilného a super ľahké robiť a prispôsobiť. Tak ideme na to ... Dúfame, že si tento rýchly obchod. BTW, že by bolo úplne ideálne pre party vonku v lete ... :) remeselné nie je len pre deti Čo budete potrebovať: Čínske visiace lampióny. Vzal som baňa Michael je v dolároch popolníc. Budete tiež musieť trochu remeslá farby, štetec, motúzov, reťazec alebo stuhu a niečo na použitie pre "koša". Mám tieto malé vedierka prospech Tiež som sa dostal do Micheal. Boli menej ako jeden dolár každý. Ale nebojte sa vytvoriť svoj vlastný krabice pre rýchlu a jednoduchú alternatívu. Visiace lampióny - je to tak jednoduché! Len sa obe strany stretnú a rozhodnú, ktorá "drží" chcete ozdobiť.   Stále veľmi jednoduché maľovaním rohy striedavo. Môžete mod totiž tvorí všehochuť látku alebo papier na rohoch rovnako. Stačí ísť pomaly s obrazom, pretože papier krehne, keď mokrý a nechcete, aby rip alebo prepichnutie lampu. Jednoduché nie? Len maľovať rohy a zavesiť sušiť po dobu niekoľkých minút Potom som sa navlie...

Continue Reading

Klady a zápory puklíc

Cez 34 rokov podnikám a niekedy dostávam otázku, najmä pri stretnutí s novými ľuďmi: "Nebojíte sa vidieť nové autá, ktoré nemajú Puklice?" Vždy reagujem rovnakým spôsobom, jednoducho sa zasmejem. Puklice existujú takmer rovnako dlho ako klesá, pre ktoré boli vytvorené. Po druhé, v tomto storočí sú puklice naozaj kryty kolies a ja nepredpokladám, že sa to zmení. Ukázalo sa, že zatiaľ čo všetci milujú elektróny prinajmenšom dve veci ľudia nemajú radi na elektrónoch.

Náklady

Stredná dĺžka životnosti - menej než ideálna

Po prvé je cena, zatiaľ čo mnohé elektróny majú dokonalý dizajn, cena je však už poriadne nafúknutá. Často sa stane, že vďaka elektrónom je finálna cena auta pri kúpe oveľa vyššia ako tá, ktorú ste videli v reklame.

Druhým najdôležitejším faktom je, zatiaľ čo väčšina reklamy zobrazia vždy najnovšie a najlepšie jazdiť v kabriolete na teplý slnečný deň sa zdá, že zabudol, že väčšina z krajiny nedostane užívať takéto počasie. Väčšina z Midwest a okolitých oblastí Zdá sa, zimná viac ako čokoľvek iné as ním prichádza chladné klzké počasie vrátane snehu a ľadu. S týmito podmienkami je soľ pre boj proti účinkom a nebezpečenstvo takých klzkých podmienkach. To, čo ľudia nevyzerajú, že si uvedomiť, že Salt vraky takmer všetko, spolu s ľadom. Je to jedna z najčastejších príčin Hrdza, korózie, cestné škody, a ešte oveľa viac. Alloy a Chrome Kolesá nie sú vyrábané vydržať soľ a zvyčajne padajú za obeť jej v ceste skorodovaných kolies a deravé kolesá.

Puklice a teraz kryty kolies nám dávajú možnosť spustiť dekoratívny vzhľad bez predchádzajúceho rovnak..

Continue Reading

Spôsoby, ako integrovať interaktívne tabule do škôl

Keď študenti pracovať s virtuálnymi manipulatives, je tu pocit zvýšenej očakávania, angažovanosť a dokonca aj trochu mágie v miestnosti.

Mnoho dnešných triedach sú vyplnené technológiu, ale z jedného kusu, ktoré môžu pomôcť učiteľom a študentom priniesť nový život na lekcii je interaktívna tabuľa a učebné manipulatives, že to robí to možné.

Existuje mnoho výrobcov tabule - Epson a qomo medzi nimi. Každá tabuľa riešenie má svoje výhody aj nevýhody, ale všetky majú schopnosť zvýšiť učebný plán, zvýši výsledky študentov a umožniť učebné činnosti nie je mysliteľné v tradičnom prostredí učební.

Prajete si vaša interaktívna tabuľa cítil "magické" v triede? Tu je päť postupy, ktoré pomôžu získať čo najviac z týchto zariadení.

pohnúť sa

Niektoré technologické koordinátori nepovažujem interaktívne tabule ako súčasť svojho celkového plánu technológie s odôvodnením, že sa jedná o učiteľ-centric zariadenia a slúži len k pomoci prednášku učiteľa v prednej časti učebne, ako študenti sledovať. používaný správne, študenti - nie učiteľov - je potrebné pracovať v interaktívnych tabúľ v priebehu školského dňa.

Vo svojej knihe mozgu pravidiel, neurológ Dr John Medina hlási, že fyzicky aktívny študenti absorbovať viac informácií, než študentov sedí pri svojom stole celý deň. Jedna z najlepších vecí, ktoré učitelia môžu urobiť, aby študentom pomôcť pochopiť nové informácie, je dostať von zo svojich stoličiek, pracujúci na tabule a pomocou virtuálnych manipulatives senátov.

mnoho Interaktívne tabule umožňuje viac užívateľom alebo vstupné zariadenie pre interakciu s dosko...

Continue Reading