contact: gotanasronull@nullgmail.com

Najkreatívnejšie kancelárie na svete

Kancelária. Miestnosť, kam sa vojde stôl, stolička, skriňa či regál na odkladanie dôležitých papierov , kôš, prípadne skartovačka na "odkladanie" tých menej dôležitých, no a to je asi aj všetko. Moderné trendy však hovoria zásadné nie takýmto predstavám o pracovnom prostredí. 

kuchyne stoličky

Prečo ? Mnohé nadnárodné firmy majú medzi svojimi zames…

Continue Reading

Teplovzdušné balóny

Môj malý chlapec je skoro tu! Som tak nadšená, stretnúť sa s ním a úprimne som sooooo byť tehotná. Máme v pláne mať Lou a dieťa na rovnakej izbe, keď sú málo a teraz páči, ako Lou izba zdobia, ale faktom je, ... existuje malé dievčatko.

Chcem, aby zostali ďaleko od "chlapec strane a 'dievčenská strane rozdeľ" zdieľaný pocit, že veľa druhov miestností, ale musím pridať nejaké ďalšie neutrálne alebo "chlapec vlastnosti" v miestnosti. To znamená, že som prišiel s touto firmou a rýchlo zavesiť nad posteľ dieťaťa. O niečo viac kreatívny, než u bežného mobilného a super ľahké robiť a prispôsobiť. Tak ideme na to ... Dúfame, že si tento rýchly obchod. BTW, že by bolo úplne ideálne pre party vonku v lete ... :) remeselné nie je len pre deti Čo budete potrebovať: Čínske visiace lampióny. Vzal som baňa Michael je v dolároch popolníc. Budete tiež musieť trochu remeslá farby, štetec, motúzov, reťazec alebo stuhu a niečo na použitie pre "koša". Mám tieto malé vedierka prospech Tiež som sa dostal do Micheal. Boli menej ako jeden dolár každý. Ale nebojte sa vytvoriť svoj vlastný krabice pre rýchlu a jednoduchú alternatívu. Visiace lampióny - je to tak jednoduché! Len sa obe strany stretnú a rozhodnú, ktorá "drží" chcete ozdobiť.   Stále veľmi jednoduché maľovaním rohy striedavo. Môžete mod totiž tvorí všehochuť látku alebo papier na rohoch rovnako. Stačí ísť pomaly s obrazom, pretože papier krehne, keď mokrý a nechcete, aby rip alebo prepichnutie lampu. Jednoduché nie? Len maľovať rohy a zavesiť sušiť po dobu niekoľkých minút Potom som sa navlie...

Continue Reading

Narodeniny sú len raz v roku

Narodeniny sú v živote našich detí jedny z najočakávanejších dní v roku. Azda ešte viac, ako vianoce, keďže v tento deň ide iba o nich. Veľmi často je to tak, že ešte ani nestihnú poriadne zabudnúť na svoje tohtoročné narodeniny a už sa nevedia dočkať tých ďalších. 

Narodeniny teda pre ne hrajú naozaj významnú rolu a prirodzene sú aj ich očakávania rok čo rok väčšie. Ak nepatríte medzi rodičov, ktorý vsádzajú všetko len na darčeky, ale chcete, aby vaše ratolesti mali v prvom rade pekný pocit počas celého narodeninového dňa, máme pre vás zopár tipov, ako vylepšiť napríklad takú narodeninovú oslavu. 

Veľmi často sa totiž stáva, že aj keď sú deti veľmi šťastné a nadšené počas ich sviatku, vždy sú s tym spojené aj nejaké očakávania z ich strany. Ak sa nám tieto očakávania nepodarí splniť a stavíme len na triviálne, otrepané narodeninové praktiky, citlivá detská dušička môže byť nakoniec aj trochu sklamaná. 

Preto je namieste, ak je príprava narodeninovej párty pre rodiča aj trošku bolehlav, ak má všetko dokonale pripraviť k spokojnosti, ale najmä úprimnej radosti oslávenca. Nechajte sa teda inšpirovať našimi nápadmi na to, ako prekvapiť vaše deti kreatívnymi dekoráciami.

Menovky na vidličkách

Táto jednoduchá, ale sympatická dekorácia používa vidličky ako menovky. Také vidličky totiž môžu byť použité na udržanie ľahkých materiálov, ako je papier či rôzne kartičky. Vystrihnuté tvary z papiera popísané menami detí, ako na obrázku hore, vyzerajú naozaj skvele !

Buďte kreatívny s balónmi ! 

Balóny sú síce pomerne otrepaná dekorácia, ale svojim tvarom, ľahkosťo...

Continue Reading

Kované železné steny Decor - Obnoviteľné trvalo udržateľný zdroj

Kované železné steny Decor - Obnoviteľné trvalo udržateľný zdroj Tehlová výzdoba steny sa používa už tisíce rokov a bude pokračovať po celé generácie dopredu predovšetkým pre svoju krásu a dlhú životnosť. Tento kov je obnoviteľným a udržateľným zdrojom. Môže sa opakovane recyklovať a má prospech z prepracovania. Zbytky z tepaného železa sa môžu zhromaždiť, opätovne ohriať a znovu zhotoviť do pevnej hmoty. Tým vzniká železo vyššej kvality. Tvárovanie znamená akýkoľvek kov, ktorý je vyklepaný, skrútený alebo ohnutý do tvaru. Zdobenie s dekórom z tepaného železa sa stalo trendom. Dodáva dotyk, že prináša prírodu do okolia. Krása umiestnenia kusov z tepaného železa je taká, že sa dobre hodia do každej miestnosti domu. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach malých alebo veľkých a je v rôznych tvaroch, ako sú okrúhle, obdĺžnikové, štvorcové, oválne a abstraktné vzory, ktoré majú zložité zvitky, víry a listy. To tiež dobre mieša s väčšinou dekor predovšetkým kvôli jeho neutrálnej farby zvyčajne v hnedej alebo čiernej. Môžete však zmeniť kované železo, aby ste doplnili dekoráciu vášho izby pridaním náteru farby. Môžete tiež nájsť kusy, ktoré sú v bielej bielej a verdigris povrchovej úpravy, ktoré sú jedinečné a pridať iný rozmer vášho dekor. Výrobky z tepaného železa odrážajú jemnú zmes tradičných vzorov a súčasných štýlov. To prinieslo revolúciu do našich domovov vo forme výrobkov domácej výzdoby. Zoznam výrobkov z tepaného železa nikdy nekončí. Len si myslíte o výrobku a nájdete ho z tepaného železa.

Ceny výrobkov z tepaného železa sú v dosahu každého vrecka....

Continue Reading

Prečo si vybrať žiarovku z tepaného železa?

Prečo si vybrať žiarovku z tepaného železa? Osvetľte svoj život lampou z kovaného železa Kované železné svetlo osvetľuje akýkoľvek dom, čím je vynikajúcim doplnkom k akémukoľvek dizajnu interiéru. S vynikajúcou kombináciou robustného postavenia, širokej škály typov kovania z tepaného železa a cenovo prijateľných cien, kované železné lampy ponúkajú fantastickú hodnotu za peniaze. Tam unikátny pohľad pomáha tiež pri dosahovaní v akejkoľvek miestnosti sa rozsvietia. Či už sa používa ako jemné bočné osvetlenie v obývacej izbe, lampa na čítanie vedľa vašej postele alebo doplnková obývacia izba alebo jedáleň, tieto lampy ponúkajú štýlovú alternatívu k kovovým alebo plastovým svetlám. Nekonečná odroda Kvôli flexibilite železa sa kované železné lampy môžu ohýbať, tvarovať a tvarovať neuveriteľným množstvom spôsobov, čo znamená, že každý kus si zachová fantastickú individualitu. K dispozícii je tiež široká ponuka štýlov; Môžete si vybrať veľmi elegantný a efektívny svetelný zdroj, alebo hľadať niečo, čo je oveľa podrobnejšie a zdobené. Káblové lampy sa dodávajú v rôznych farbách, takže si môžete vybrať tmavší tón pre bohatší dizajn, alebo niečo svetlé a elegantné pre ľahké a otvorené priestory. Navyše, pre väčšie a komplikovanejšie jedálne sú tiež klenuté lustre fantastickou možnosťou. Nájdete tu množstvo sofistikovaných, krásne remeselníckych lustrov na niektorých z najlepších ručne vyrábaných obchodov s nábytkom z tepan...

Continue Reading